Kdy si (ne)pořizovat Super Last Minute zájezd?


Otázka by mohla také stát – pro koho je vlastně tato nabídka výhodná? Výhodná je pro všechny, kteří chtějí pořídit dovolenou a koupit ji za co nejlepší možnou cenu. Je výhodná pro ty, pro které není konkrétní hotel rozhodujícím kritériem zájezdu, ale jde jim spíše o to vycestovat do konkrétní země v konkrétním termínu a především za dobrou cenu.


Kliknutím se obrázek zvětší


Ceny Super Last Minute nabídek bývají vypisovány zpravidla ze zájezdů, které jsou nakoupeny takzvaně na garanci (tedy cestovní kancelář má do zásoby nakoupené kapacity a potřebuje je prodat). To, že tyto hotely nejsou vyprodané, však v žádném případě neznamená, že by nemusely být kvalitní. Mnohdy je tomu spíše naopak. Klid a nepřeplněné společné prostory si mnoho lidí cení tolik, že by byli ochotní si i připlatit. U Super Last Minute zájezdů je reálná možnost, tyto výhody získat a ještě za výhodnou cenu. Nabídky superů jsou ještě četnější v termínech na sklonku sezóny, kdy už nelze očekávat rodiny s dětmi apod.


Odpovědí na otázku v úvodu je proto - ne vpokud je pro vás důležitá jistota přesného termínu odlet, ne pokud vám záleží na konkrétním hotelu nebo konkrétním letovisku v cílové zemi. Pokud však tato kritéria akceptujete, je pro Vás výhodou výrazně nižší cena.
......................................................................


Aktuální nabídky Super Last Minute